Liko-R

Esam stabils optikas preču nozares uzņēmums, kas darbojas Baltijas valstīs jau kopš 1993. gada. Savas pastāvēšanas laikā esam uzkrājuši vērā ņemamu pieredzi un zināšanas šajā nozarē. Šobrīd, mūsu nodarbošanās ir briļļu lēcu ar augtu pievienoto vērtību ražošana, kā arī optikas preču vairumtirdzniecība.

Esam labs piemērs tam, kā, laikus un tālredzīgi plānojot uzņēmuma attīstību, ir iespējams paaugstināt uzņēmuma konkurētspēju. Pateicoties veiksmīgai Eiropas Savienības fondu finansējuma piesaistei un izmantojumam, esam iegādājušies modernas ražošanas iekārtas un kļuvuši par vienīgo šada veida briļļu lēcu ražošanas uzņēmumu Baltijas valstīs. Izmantojot jaunākās nozares tehnoloģijas, ražojam augstas kvalitātes produktus un nodrošinam tirgus prasībām atbilstošu servisa līmeni. Esam ieguvuši produktu kvalitātes nosakošos Starptautiskos standartus EN ISO 14889 un EN ISO 8980, kā arī uzņēmuma vadības kvalitāti nosakošo ISO 9001 standartu.

Pašlaik, mūsu uzņēmums Latvijā ražo briļļu lēcas ar nosaukumu UNIKA. Mēs izgatavojam visu sarežģītības pakāpju briļļu lēcas no dažādiem materiāliem, kas ietver dažādu indeksu caurspīdīgas, fotohroma un polarizētas briļļu lēcas. Izgatavojam arī tonētas jeb saulesbriļļu lēcas ar dioptrijām, kuras var pielāgot klienta redzes problēmām un iemontēt izvēlētajā saulesbriļļu modelī. Mēs veicam briļļu lēcu montāžu gan briļļu ietvaros, gan saulesbrillēs, sākot no vienkāršākajiem metāla vai plastmasas briļļu ietvariem un beidzot ar izliektiem saulesbriļļu modeļiem.

Mēs nodarbojamies arī ar optikas preču vairumtirdzniecību. Kopš 1999. gada esam oficiālais izplatītājs Latvijā, Lietuvā un Igaunijā vienai no lielākajām kontaktlēcu ražotnēm pasaulē, anglijas uzņēmumam Cooper Vision, kā vienu no produktiem piedāvājot pasaulē pārdotākās silikona hidrogēla kontaktlēcas Biofinity. Piedāvājam arī kontaktlēcu kopšanas šķīdumus, speciālas mikrošķiedras salvetes un šķīdumus briļļu lēcu tīrīšanai.
Mūsu ražotās briļļu lēcas un izplatītās optikas preces ir pieejamas pie optikas preču mazumtirgotājiem visā Baltijā. Esam uzsākuši darbu pie jaunu eksporta tirgu apgūšanas, par mērķa valstīm nosakot Baltkrieviju, Krieviju un Zviedriju.

Mūsu galvenās priekšrocības ir:

  • augsts klientu serviss;
  • ražotāja tiešās konsultācijas vispiemērotāko briļļu lēcu izvēlē;
  • briļļu lēcu izgatavošana iespējami īsākā laikā, 1-3 darba dienas, atkarībā no pasūtījuma specifikas, kas mūsu klientiem nodrošina ātrāku naudas apriti un lielāku konkurētspēju.

Mēs esam lepni par to, ka spējam palīdzēt cilvēkiem, kam nepieciešama redzes korekcija, un atrisināt viņu problēmas, kas savukārt rada vairāk pozitīvu emociju gan mums gan apkārtējiem!

 BV Certification ISO9001 sm

Mūsu moto:
Drošs un veselīgs skats uz pasauli!


   

 

Kontakti

SIA Liko-R

Ganību dambis 7a, Rīga, LV-1045
Telefons: +371 67322003
Fakss: +371 67216015
E-pasts: info@likor.lv

I-V 9:00 - 18:00